FAJERWERKI WESELNE I OKOLICZNOŚCIOWE

Pokaz fajerwerków w dniu ślubu

Pokaz pirotechniczny na weselu to wspaniałe wzbogacenie uroczystości zaślubin będący niezapomnianą pamiątką na całe życie. Pokaz fajerwerków może uświetnić także inne imprezy okolicznościowe jak pokaz na osiemnastkę czy dowolne jubileusze. Widowisko pirotechniczne z ARTUS Pirotechnika to gwarancja profesjonalnego podejścia do klienta, oparta na wieloletnim doświadczeniu w branży pirotechnicznej oraz indywidualnym doborze efektów pirotechnicznych w zależności od budżetu i miejsca wykonania usługi.

Pokaz weselny lub okolicznościowy z podkładem muzycznym

Profesjonalny pokaz pirotechniczny z podkładem muzycznym to niezapomniane widowisko sztucznych ogni. Każda oferta jest konstruowana indywidualnie uwzględniając profesjonalną obsługę z ubezpieczeniem, materiałami, transportem oraz zsynchronizowaniem  pokazu z podkładem muzycznym co wyraźnie podnosi bogactwo artystyczne pokazu weselnego. Rekomendowana długość tego rodzaju pokazu weselnego lub pokazu okolicznościowego to około 3-5 minut. 

Efekty pirotechniczne do pierwszego tańca, fajerwerki do torta i fajerwerki do sesji zdjęciowych

Pierwszy taniec czy rozkrojenie torta na weselu to punkty obowiązkowe na każdym ślubie. Te ważne momenty mogą być również wzbogacone przez efekty pirotechniczne, nadając odpowiednią oprawę artystyczną w tak ważnych chwilach. Sztuczne ognie niesamowicie uświetniają również sesje zdjęciowe na weselu czy innych imprezach okolicznościowych.  

Do pierwszego tańca weselnego rekomendujemy efekty pirotechniczne takie jak: wulkany, fontanny sceniczne i ciężki dym. Konfetti na pierwszy taniec czy pokaz serpentyn to także ciekawa propozycja dla tej chwili. Efekty pirotechniczne do pierwszego tańca z całą pewnością są godnym towarzystwem dla tego wydarzenia, potęgując jego emocjonalny charakter.

Do krojenia torta weselnego czy na osiemnastce również świetnie sprawdzą się wulkany czy fontanny. Fajerwerki do torta to ciekawe rozwiązanie na uświetnienie tego momentu a także do zrobienia mini sesji z fajerwerkami.  

Do sesji zdjęciowych proponujemy zarówno pirotechnikę zewnętrzną jak i wewnętrzną. Do albumu weselnego świetnie sprawdzi się pirotechnika dzienna z użyciem kolorowych dymów, zimne ognie, płonące napisy pirotechniczne, płonące serca z inicjałami czy folia podświetlana pirotechniką.

 

Wystrzał kolorowego dymu na weselu, jest rewolucyjnym nowym pomysłem na uatrakcyjnienie uroczystości. Szpaler kolorowych dymów na weselu to nietuzinkowy i innowacyjny pomysł na wzbogacenie swojej sesji zdjęciowej. Każda realizacja  i dobranie kolorowych dymów pirotechnicznych jest indywidualną atrakcją artystyczną.

 

Zimne ognie na uroczystościach to efekt, który bez wątpienia znają wszyscy. Zimne ognie to jeden z niewielu efektów pirotechnicznych, które rekomendujemy do samodzielnego użycia i trzymania w dłoni. Zimne ognie od wielu lat wzbogacają zarówno uroczystości weselne jak i inne będąc bez wątpienia atutem dla sesji zdjęciowych. 

Płonące napisy weselne, płonące serca z inicjałami czy folia podświetlana pirotechniką to również efekty, które świetnie sprawdzą się na zewnątrz, uświetniając ważne chwile w naszym życiu. Tego rodzaju efekty pirotechniczne uświetnią dowolny moment w scenariuszu weselnym a także urodziny i nawet zaręczyny. Rekomendujemy zaręczyny z fajerwerkami, taka forma ekspresji artystycznej to totalne zaskoczenie i gwarancja wymarzonego efektu.