KOLOROWE DYMY PIROTECHNICZNE

Kolorowe dymy do sesji zdjęciowych

Kolorowe świece dymne od jakiegoś czasu są bardzo chętnie wybieraną atrakcją pirotechniczną do uświetnienia wielu uroczystości. Kolorowe eksplozje dymów pirotechnicznych są oryginalnym i magicznym tłem dla wyjątkowych momentów w naszym życiu jak np. sesje weselne, otwarcie nowych przestrzeni publicznych czy eventów sportowych.

 

Bardzo istotną informacją jest fakt, że kolorowe dymy na weselu, można użyć także w dzień i indywidualnie zaaranżować dla nich przestrzeń. Wystrzał kolorowych min dymnych nie wytwarza również nadmiernego hałasu, który mógłby niektórym przeszkadzać.

ARTUS Pirotechnika wykonuje indywidualne projekty z wykorzystanie kolorowych dymów na weselu z uwzględnieniem potrzeb swoich klientów. Do sesji zdjęciowych z użyciem min dymnych wykorzystujemy tylko produkty certyfikowane, sprawdzone a przede wszystkim profesjonalne. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na rynku są również dostępne kolorowe dymy do samodzielnego odpalenia ale są one dużo słabszej jakości oraz dają efekt nieporównywalnie słabszy do tych które są wykonane przez profesjonalną firmę pirotechniczną. Więc jeśli zależy nam aby odpalenie kolorowych dymów na imprezie było efektowne i stanowiło przepiękne tło dla naszych zdjęć, warto przemyśleć wystrzał dymów na weselu przez profesjonalnego pirotechnika.

Kolorowe wystrzały dymów na weselu, można wykonać w wielu kolorach, wszystko zależy od indywidualnych preferencji i naszej wyobraźni.