POKAZY PIROTECHNICZNE

Niezapomniane widowiska sztucznych ogni

Profesjonalne pokazy na uroczystości

ARTUS Pirotechnika to profesjonalna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, która jest w stanie zorganizować fantastyczne pokazy pirotechniczne do uświetnienia ważnych uroczystości. Wykonujemy widowiska pirotechniczne na obchody dni miast, pokazy na wianki, pokazy sylwestrowe, fajerwerki na eventy firmowe czy pokazy pirotechniczne na wydarzeniach sportowych oraz koncertach.

Pokazy fajerwerków z muzyką

Wykonujemy pokazy pirotechniczne z podkładem muzycznym, wszystkie widowiska pirotechniczne są uzgadniane indywidualnie, zgodnie z życzeniem naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań aby wybrany podkład muzyczny do fajerwerków miał odpowiednio dobrany scenariusz i stał się przez to widowiskiem pirotechniczno-muzycznym. Podczas realizacji pokazu fajerwerków z muzyką, szczególna uwagę skupiamy na dobraniu odpowiednich akcentów pokazu pirotechnicznego aby współgrał on z muzyką a efekt końcowy pokazu był piorunującym spektaklem.

 

Profesjonalny pokaz pirotechniczny może trwać od 3min do 15min. Wszystko zależy od specyfiki imprezy na której ma być wykonany oraz od budżetu zamawiającego.

Pokazy laserów

Dla dużych imprez masowych, możemy również dołączyć usługę pokazu laserowego. ARTUS Pirotechnika ma również doświadczenie w łączeniu pokazu pirotechnicznego tradycyjnego z pokazem laserowym. Taka kombinacja wyrazu artystycznego, oparta o indywidulany scenariusz widowiska, daje niesamowite efekty.

Pokazy sztucznych ogni z jeziora

Spektakularnym rozwiązaniem są również pokazy pirotechniczne z jeziora. ARTUS Pirotechnika posiada także doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju widowisk pirotechnicznych. Jeśli Twój event będzie odbywał się w pobliżu jeziora, warto zastanowić się nad pokazem fajerwerków z jeziora. Odpalenie pokazu pirotechnicznego z tafli jeziora, wzbogaca całe widowisko o dodatkowe walory artystyczne. W tym wypadku efekty pirotechniczne rozgwieżdżają niebo ale również odbijają się na tafli jeziora. Efekt końcowy widowiska pirotechnicznego z jeziora jest powalający.